Nasi lektorzy

   Małgorzata Szołtysek

Nauczycielka języka angielskiego z 17-letnim stażem w nauczaniu, obecnie metodyk oraz właściciel Niezwykłej Szkoły Językowej – Mastermind.

​Decyzję o zostaniu nauczycielem podjęłam już w szkole podstawowej i konsekwentnie dążyłam do osiągnięcia tego celu studiując w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu, a później na Uniwersytecie Śląskim. Nauczanie oraz uczenie się są moją pasją a obecnie „nałogiem”, uczestniczyłam oraz nieustannie biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu metodyki nauczania języków obcych, rozwoju osobistego, nowoczesnych technologii w edukacji. W uczeniu stawiam na zaangażowanie kursantów w proces przyswajania wiedzy, ich własne działanie, autonomie w odkrywaniu zasad kierujących językiem, rozwijanie zainteresowań i pobudzanie kreatywności . Pracuję bez podręczników, staram się „odkrzesłowić” moje zajęcia i jak najbardziej włączyć uczniów w tworzenie materiałów do zajęć. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi, wymieniać się doświadczeniami oraz czerpać inspiracje do swojej pracy.

 

  Karolina Lejkowska

Studentka filologii angielskiej i arabskiej na Uniwersytecie Śląskim. Interesuje się wszystkim co „orientalne”. Uwielbia spędzać wolny czas aktywnie. Jeśli czyta, to o tym co śmieszy, bawi, ale przede wszystkim uczy. Miłośniczka podróży bliskich i dalekich oraz czekolady

  Marta Koczot   

Swoją przygodę z pracą z dziećmi i młodzieżą zaczęłam 7 lat temu, kiedy to po wieloletnim członkostwie w ZHP przeszłam do kadry. Właśnie wtedy przekazywanie zdobytej wiedzy oraz organizowanie ciekawych, nietuzinkowych i wciągających zajęć stało się moją pasją. Niedługo po tym przyszła kolejna miłość – do języków. Kiedy w czasie studiów filologicznych zdobyłam wystarczającą wiedzę, rozpoczęłam kolejną wspaniałą przygodę, nauczanie w szkole. Kilka lat tych doświadczeń i chęć zdobywania nowych to fundamenty, dzięki którym zajęcia angielskiego z dnia na dzień wchodzą w nowy, lepszy wymiar.