Kontakt

Kom:       668 674 060
E-mail:    biuro@mastermind.com.pl   

 

Nasze lokalizacje:

Katowice ul. Witosa 17

Katowice, ul.Kukułek 2A, SP nr 65

 

 

Polityka prywatności serwisu www.mastermind.com.pl daje Ci pewność, że wpisując się na listę mailingową, czy też wypełniając jakikolwiek formularz w serwisie Twoje dane osobowe takie jak: adres e-mail, numer telefonu czy imię i nazwisko  pozostaną do wyłącznej dyspozycji firmy Mastermind.
Nie sprzedajmy i nie wypożyczamy ani nie przekazujemy nikomu danych adresowych naszych Klientów.
Nie zgadzasz się z polityką prywatności? Nie wypełniaj w takim razie żadnych formularzy na mojej stronie ani nie nabywaj oferowanych przez nas usług  szkoleniowych.

Dane osobowe
Podczas rezerwowania miejsca na szkolenie zostaniesz proszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które jesteś proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. UWAGA: Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Tobą lub wysłania do Ciebie przesyłki. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Niezapowiedziane Wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam i które wyraziły na to zgodę akceptując Politykę Prywatności.
Pod tym pojęciem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do szkoleń, usług i produktów oferowanych przeze mnie oraz np. niekomercyjne informacje (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)